آخرین اخبار »» 
 1. محمود می‌گه:

  با سلام خدمت مدیریت و دست اندرکاران محترم سایت ریوشی بنده چند ماه است که تقریبا و بطور میانگین هر دو روز یکبار سری با این سایت میزنم. متاسفانه اخیرا خیلی کم کار شده اید. امید وارم شرایطی فراهم شود تا مجددا مانند گذشته پویا پر خبر باشید.

 2. همشهری می‌گه:

  شما محمود خان رفتی وام گرفتی و پولشو زمین بگرفتی در مشهد که سود ببری

 3. محمود می‌گه:

  عزیز دلم همشهری، خدا و همه کسانی که این مطالب رامی خوانند شاهد که اگر من در این دنیا هر ثروت منقول یا غیر منقولی به جز یک واحد آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در ریوش که انهم با فروش طلاهای همسرم در اول زندگی فراهم شده است داشته باشم به نام شما سند خواهم زد. تمام این حرف ها در باره پسرم و همسرم نیز صدق می کند.
  ضمنا اینجانب به جز وام ازدواج تا کنون هیچ وامی از هیچ منبعی دریافت نکرده ام اگر وامی هست آنهم متعلق به شما. من به خدا سوگند خوردم و پای حرف خودم هستم ولی متاسفم برای افرادی که تمام حواسشان به دهان کثیف کسانی است که فقط تهمت می زنندو برای دیگران حرف درست می کنند. این مطالب را مکتوب کردم تا فردا نتوانم زیرش بزنم.
  شما هم لازم نیست توضیح بدهی اگر ذره ای انسانیت و عرضه داری با سند بیا جلو و تمام ثروت من را ( به جز آموزشگاه) بگیر.

 4. رضا1921326 می‌گه:

  محمودآقای عزیزچون ازابتدادرجریان کارهای شما بوده ام میگویم محمودجان مهم نیست دیگران با چه زبانی سئوال میکنند ویاچگونه مینویسندمهم این است که شماباچه زبانی پاسخ میدهی وچگونه مینویسی .