آخرین اخبار »» 
 1. احمد عبد الله زاده می‌گه:

  ماهی را هر وقت از آب بگیریم تازه است
  دولت حجة الاسلام روحانی از موضع گیری افراط گرایانه آیةالله هاشمی رفسنجانی علیه کشور دوست و مسلمان سوریه و به نفع کاخ سفید و وهابیون آل سعود و تروریست های تکفیری ” بیشترین خسارت ” را متحمل گردیده و خواهد گشت .
  استقلال و حریت یک دولت نوپائی چون دولت یازدهم می توانست ازگزند اینگونه خسارات در امان باشد .
  متاسفانه وابستگی ملموس دولت جناب دکتر روحانی به آیة الله هاشمی رفسنجانی و اظهاراتی متکبرانه مانند اظهارات آقای ترکان که ” آری روحانی همان هاشمی است ” باعث خساراتی جبران نا پذیر گردیده و میگردد .
  آیةالله هاشمی رفسجانی و قاطبه خانواده افراطی و فتنه گر ایشان با ورود در فتنه بزرگ سال ۸۸ علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزیز ما و ولایت فقیه به نفع { امریکا انگلیس و اسرائیل } سقوط بزرگی را متحمل شد که برگرداندن آن بقول قرآن کریم تنها راه این است که ،
  و اقتلوهم حتی لا تکون فتنه :
  بکشید فتنه گران را تا فتنه ای باقی نماند .
  با وجودیکه توبه علنی و رسمی پیشنهادی امام امت حضرت آیةالله العظمی امام خامنه ای روحی له الفداء درپیشگاه ملت شریف ایران اسلامی داروی درمان درد فتنه گران فتنه بزرگ سال ۸۸ بود فتنه گران را قانع نکرد تا به آن تن در دهند .
  ضمن آنکه آیةالله هاشمی رفسنجانی بخاطر رای اعتمادی که ازسوی شورای محترم نگهبان قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از کاندیدا توریش برای دولت یازدهم کسب نکرد کمرش به سختی شکست و نیزمحاکمه دو فرزندش مهدی و فائزه هاشمی رفسنجانی او را به شدت عصبانی و ناراحت از اسلام و انقلاب و نظام مقدس نموده است و ظاهراً راه برگشتی را نمی یابد .
  لذا در فکرانتقام گرفتن از نظام است و اگر روزی بتواند زهرخود را به ارکان نظام مقدس خواهد ریخت .
  او اکنون مانند کشتی بزرگی می ماند که درحال غرق شدن است و آنچه که در پیرامون خود داشته باشد با خود به قهقرا خواهد برد .
  هرگونه وابستگی دولت نوپای یازدهم به چنین شخصیت و خاندان خطرناکی ممکن است زیان های بزرگتری را در پی داشته باشد.
  بنا براین از روی دلسوزی و بعوان فرزند کوچکی از یک ملت بزرگ ایران اسلامی به دولت منتخب توصیه و پیشنهاد می کنیم دامان خود را از لوس وجود نحس فتنه گران فتنه سال ۸۸ پاک و مبرا فرمایند .
  من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم …..

 2. بی نام می‌گه:

  با سلام
  هرجه سریعتر مطلب را حذف نمایید و گرنه مسئولیت نشر آن برعهده ی جنابعالی است.
  ۱۳۹/۸/۱۸ کد ۱۱۱/۲۱ et.ir

 3. بد دهان می‌گه:

  بابا یکی این احمد آقای عبدالله زاده رو از برق بکشه، دم گرم، با وجود اینچنین سربازانی در بین پاسداران نظام متاسفانه نیاز به دشمن نداریم. کلا ایشون مصداق سخن جذب حداکثری و دفع حداقلی رهبر هستن. ای کاش جلیلی رای میاورد……..