آخرین اخبار »» 
 1. علی می‌گه:

  با سلام
  ریوشی های عزیز من اصالتا کاشمری هستم.وعاشق خطه سرسبز کوهسرخ.امروز این مژده رو بشما مردم زحمتکش میدم که شهرداری که منتخب شما شده فردی از هر نظر وارسته، آقا، بسیار توانمند ودارای نفوذ به جهت کسب بودجه بوده و بخاطر اصالتی که دارد بی گمان از هیچ تلاشی در آبادانی ریوش زیبا دریغ نخواهد کرد.همچنان که در انابد بردسکن و شادمهر اینگونه عمل نمود.موفق باشید آقای مقصود.موفق باشید مردم ریوش

 2. amirreza می‌گه:

  بسمه تعالی
  با سلام و تحیات
  احتراما: انتخاب و معرفی جناب آقای امین الله مقصود را بعنوان شهردار ریوش تبریک عرض می نماید. سایت شادمهر من

 3. بختیاری می‌گه:

  باسلام به همشهریهای عزیز ریوشی اینجانب جچت بختیاری کاندیدای شهرداری شهر ریوش بودم ولی و به دلایلی نشد و من احترام میگذارم به انتخاب دوستان شورای شهر ریوش و نیز تبریک می گویم به جناب مقصود انشال.. بتوانند در مدیریت شهری شهر ری..وش…موفق باشند و درضمن ارائه چند راهکاردر مورد درآمدزاهی شهرریوش در دفتر شورا در زمان جلسه شوراجهت انتخاب شهردارکه داشتم موجود می باشد ونیز در وب لاگم به آدرس : http://hojat-bakhtiari.blogfa.com/post-55.aspx می باشد .با تشکر به امید شهری آباد….

 4. ناشناس می‌گه:

  با سلام و عرض ادب خدمت همشهریان عزیز
  همانگونه که مطلع میباشید شهرداری نهادی است که همزمان مدیریت درآمد و هزینه را دارد لذا خواهش بنده از همشهریان عزیز این است که با توقعات بیجا و بعضا کارشکنی خدمتگذاران خود را در شورای اسلامی و شهرداری دلسرد ننمایند.
  با توجه به سابقه درخشان ۲۱ سال خدمت جناب آقای مهندس مقصود در شهرداری انتظار میرود با همکاری مردم عزیز ، پرسنل و خصوصا شورای اسلامی شهر گامی مهم در پیشرفت شهرمان که باید بعد از گذشت حدود ۱۴ سال بهتر از اینها می بود برداشته شود. هر چند هر انتصاب و انتخاب برای کسانی خوشایند و برای برخی ناخوشایند میباشد اما از همه انتظار میرود چنانچه توانایی راهنمایی و کمک به شهردار منتخب را دارند که جای تقدیر و تشکر دارد اما خواهشمندیم با کارشکنی جلو پیشرفت شهر را نگیرند تا ان شاءالله مردم عزیز به آنچه که شایسته و بایسته شهرمان میباشد برسند.
  در پایان از برادر عزیزمان جناب آقای مهندس کاردانی که چند سال اداره شهرداری را بر عهده داشتند و هچنین جناب آقای قدوسی که همیشه در جهت رفع مشکلات و سختی ها نقش مهمی ایفا کرده اند تقدیر و تشکر مینمایم و محضر مبارک جناب آقای مهندس مقصود تبریک عرض نموده و از ایشان به خاطر قبول این سمت تقیر و تشکر مینماییم.

 5. بختیاری می‌گه:

  ناشناس راست میگه….؟….