آخرین اخبار »» 
 1. محمود می‌گه:

  وای خدا من امروز خورشید از شمال طلوع کرده. بالاخره یه نیمچه حرف کارشناسی شده شنیدیم.البته اینا همه برمیگرده به ۲۴ خرداد و نه بزرگ ملت به دولت به اصطلاح راستگویان. البته شما بخش آخر خبر و خرداد و گاز رو زیاد جدی نگیرید.گاز در زمستان ۹۴ به ریوش می رسد. امیدوارم در اسفند ۹۴ نیز ملت یک نه بزرگ دیگر به مجلس به اصطلاح با بصبرت ها نیز بگویند. ایشالا بی بصیرت ها که بیایند کارها درست میشه. مطمئنم…

 2. بختیاری می‌گه:

  به این حرفهای ……عادت کرده ایم……

 3. آشنا می‌گه:

  آقا محمود اگه کوهسرخ شهرستان نمی شه از سنگ اندازیهای دولت محترم بی تدبیر وامید است

 4. محمود می‌گه:

  آشنای عزیز از قدیم گفتن حرف حساب جواب نداره. حق با شماس برادرم یا خواهرم. دولت بی تدبیر و امید و هر چه که شما بگویید همان٬ از برکت سر افراد بی سوادی که «ان پی تی» رو «ام پی تی» مینویسن انقدر بیکار و بی دغدغه است که فقط مانده تا از شهرستان شدن کوهسرخ جلوگیری کند. عزیز شجاع٬ همین فرماندار در دولت راستگویان قول داد تا پایان دولت شهرستان می شویم. اون زمان که بی تدبیر ها در خانه خودشان هم کاره ای نبودند. با این حال عزیز دلم بخواهی یا نخواهی حداقل چهار سال همینه تازه شاید بشود بعدش هم با سیب زمینی یا «خدمت صادقانه» چهار سال دیگه هم همینطور باشه. تا کور شود هر آنکه نتواند دید و هرکس بی موقع به اصطلاح دلواپس باشد.

 5. احسان می‌گه:

  سال ۹۳ هم داره تموم میشه ولی متاسفانه از پروژه گاز کوهسرخ خبری نیست! مردم محروم دیار ما تا کی باید برای گرم کردن خانه هایشان به دنبال سوخت بدوند و بعد از کلی دوندگی و پیگیری که سوخت نصیبشان شود ،سالی حداقل ۵۰۰ هزار تومان هزینه کنند. بی عدالتی تا کی؟ آیا مسئولان یادشان رفته که روزی باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشند؟!!!

  • محمود می‌گه:

   برادر عزیزم آقا احسان، انشااله سال آینده همچین روزایی همه با هم میریم پای صندوق رای و با انتخاب مجدد دکتر اسماعیل نیا همچنان از نعمت نفت برای یک دهه دیگر هم بهرمند خواهیم بود.