آخرین اخبار »» 
 1. بختیاری می‌گه:

  با سلام ضمن تبریک اعضای شورای شهر ریوش امیدوارم شهری آباد و شهرستانی آباد و …. باشد.

 2. محمود می‌گه:

  متاسفانه باز هم ریوش عقب ماند هم در انتخابات ریاست جمهوری ای در خور به روحانی ندادند هم تمام اعضای شورای جدید به شدت اصول گرا هستند. خدا بخیر کند ولی همین ترکیب هم هیچ سنخیتی با هم ندارند و باز هم دچار تفرقه و خان و خان بازی سنتی هستند. امیدوارم اشتباه کنم ولی به نظر می رسد خانم اسماعیلی دوام نیاورد و بزودی شاهد حضور نبوی بعنوان علی البدل خواهیم بود تا کل شورای ریوش خان زاده ها باشند.

 3. بختیاری می‌گه:

  امیدوارم شورای جدید سیاست زده نشند

 4. علی می‌گه:

  بامحمود کاملا موافقم

  • دلسوز می‌گه:

   علی جان مطمئنی به حرفهای آقا محمود خوب توجه کردی که می گی موافقم . ملاک در اسلام تقواست نه اصول گرایی و اصلاح طلبی . محمود عزیز داره از انتخاب اصول گرایان ابراز تاسف می کنه و شما می گید موافقم .

 5. محمود می‌گه:

  آقای بختیاری سیاست زده نشن یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه شما در ایران زندگی نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟ اینجا حتی زناشویی هم سیاسی است. مگه از امضای نامه ضد هاشمی به شورای نگهبان توسط آقای دکتر اسماعیل نیا (کرم خاکی یا همون ورمی کمپوست) یادتون رفته؟؟؟؟؟ اصلا سوال اینجاس که ایشون به چه جراتی به نمایندگی از مردم شریف ترشیز بزرگ این کارو کرد؟ در صورتی که مردم در انتخابات و رای به روحانی حتی در ترشیز زدن تو دهنش!!!!!!!!!!!!

 6. بختیاری می‌گه:

  جناب آقای محمود حسن زاده دوست عزیز سایست زده چرا ناراحت هستید کمی خودتان را کنترل کنید کسی که رشته علوم سیاسی می خواند باید به سیاستش شک نکرد باید تحملتان را بالاببرید بیشتر سعی کنید در پیشرفت شهرمان تلاش کنیم و فراجناحی عمل کنیم تا محبت بین اعضای شوراها و مسئولین و ما مردم عادی باشد و من همانطور که گفتید بختیاری هستم و آریایی اصیل و کاملا ایرانی هستم و نیز اسلام را با دل جان قبول کرده ام به ایرانیها توهیین نکنید مسائل زناشویی چه در اسلام چه در زمان کورش کبیر باهمدلی بوده است در کلام آخرم ای کاش مردم و دوستان عزیز بیشتر از خوبیهای دیگران شروع کنند و مانند حضرت علی (ع) باشند با تشکر

 7. محمود می‌گه:

  خدا بر من گواه که نارحتی من فقط برای منطقه و شهر است، من از آن عده افرادی نیستم که بیرون گود نشسته باشم و بگویم لنگش کن. ولی برادر بزرگ خودم جناب آقای بختیاری، مگر فقط شما ایرانی اصیل هستید؟ من چه بی احترامی به ملت ایران عزیزتر از جانم کردم؟ چرا ۸ سال هر حرف رییس جمهور به اصطلاح محبوب را بی احترامی به ملت نمی دانید؟ آقای بختیاری، چرا آقایانی که وعده می دهند و در باغ سبز نشان می دهند هنوز با گذشت یک و نیم سال از انتخاب هیچ وعده ای را عملی نکرده اند؟ شما فقط فیلم روز قدر دانی آقای دکتر در تکیه حسینی ریوش را نگاه کنید ۱۳/۱۲/۹۰ (سال دیگه این موقع جشن ریشه کن شدن بیکاری، پرهیز از سیاست زدگی، بهره برداری از گاز در سال ۹۱، ارتقا کوهسرخ به شهرستان و…) ضمن اینکه ایشان وعده دادند پته کم کاری اسلاف خود را رو آب بریزند. خدا کند به حق حقانیت حضرت علی و اولاد اطهرش تمام پیش بیبنی های بنده کشک باشد و اشتباه از آب در بیاید. امیدوارم ولی….

  • دلسوز می‌گه:

   چرا سنگ کسانی را به سینه می زنید که هیچکدام امتحان پس ندادن محمود جان مگه آقای خباز بیست و چهارسال نماینده نبود ، برای کوهسرخ چه کرد نمی خوام از آقای اسماعیل نیا حمایت کنم اما یک سال کجا و بیست و چهار سال کجا مگه آقای خبازدر زمان دولت آقای خاتمی نماینده و همفکر سیاسی نبودن پس کوهسرخ مظلومه و خدا خیربدهد به آن کسی بدهد که کوهسرخ را از محرومیت بیرون آورد . هم آقای خباز قابل احترامه و هم آقای اسماعیل نیا و هم اعضای جدید شورای شهر خواهش می کنم ادب اسلامی را رعایت کنیم و از الفاظ زننده از قبیل خان زاده و توهین به هر شخص مسلمانی خود داری کنیم . بهتر است بجای بد بینی به ارائه پیشنهادات بپردازیم . محمود عزیز

 8. موسی می‌گه:

  هنرهای تجسمی

 9. محمود می‌گه:

  دلسوز گرامی شما از ۸ سال پیش که آقایان اصول گرا اصلاح طلبان را کافر می خواندند کجا بودید که الا دم از اسلام و تقوا می زنید؟ بعدشم حرف من اینه که در کوهسرخ همیشه جریان اصول گرا رای بیشتری داشته است و این قطعا نمی تونه به این معنا باشه که مثلا چند ده میلیون ایرانه که در دوره ای به اصلاحات رای داده اند و کوهسرخ همچنان در اصول گرایی گیر کرده مرتکب اشتباه در انتخاب شده اند

 10. محمود می‌گه:

  دلسوز عزیز شما که اینقدر دلسوز هستی باید بدانی که اولا خباز ۱۶ سال نماینده بود دوما من می توانم از خدماتی که خباز و حاج آقا بلوکیان انجام داده اند برای شما لیست تهیه کنم و شما نیز این لطف را در حق من از جهت دکتر اسماعیل نیا بکن ضصمنا رای بسیار بالای دکتر اسماعلیل نیا ایشان را وام دار کوه سرخ عزیز کرده است. بعد اینکه وقتی برخی از رهیافتگان محترم شورای شهر ریوش هنوز با گذشت ۳۵ سال از انقلاب اسلامی با لقب پسر حاج … خان یا … خان شناخته می شوند گناه من چسیت که آقایان خان زاده هستند؟؟؟؟؟؟؟؟

  • دلسوز می‌گه:

   محمو جان ازلحن برداشتی از جملاتت احساس میکنم عصبانی هستی بی دلیل !
   عزیزم اولا بیست و چهارسال با دروره آقای بلوکیان منظور بنده بود که اشتباها نام آقای بلوکیان را جا انداختم عذر خواهی و اصلاح میکنم و تشکر .
   دوما هر کس که نه تنها به اصلاح طلبان بلکه به هر انسان مسلمانی نسبت کفردهد گنه کار و از دایره اصول گرایی خارج است حال هر کس می خواهد باشد .
   سوما خواهش می کنم لیست خدمات آقایان خبازو بلوکیان را به کوهسرخ ارائه دهید شاید بنده حقیرغافلم و به لطف شما آگاه شوم خواهش میکنم .
   چهارم اینکه این القاب خان و … را امثال من و شما به حضرات می دهیم و اگر ما نگوییم که می خواهد بگوید عزیزم

 11. همشهری می‌گه:

  محمود عقدای تو که دم اصلاح طلبی میزنی هنوز بچه ای نمی دانی که آقای روحانی خودش یک اصولگرا می باشد و خودش را وام دار اصلاح طلب نمی داند بپا نیفتی بیکار

  • دلسوز می‌گه:

   همشهری عزیزمن یک اصول گرا هستم و از اینکه شما به خود نسبت اصول گرایی می دهید و راحت و بدون رعایت ادب به همشهری خود( محمود عزیز) توهین می کنید متاسفم و به شما می گویم که شما یک اصول گرای آرمانی و واقعی نیستید !

 12. محمود می‌گه:

  همشهری عزیز، ممنونم که مرا به عقده ای بودن خودم آگاه کردی. ولی خواهر یا برادر عزیزم خدا را شکر می کنم که با فرا گیر شدن اینتر نت افراد ترسو که شهامت رو در رو شدن با کسی را ندارند می توانند در قالب اسامی مستعار دیگران را تخریب کنند، بزرگی که بچه نیستی، لطفا به من بجه بگو شما از کجا می دانی روحانی اصول گراست؟

 13. r.shafiei می‌گه:

  با سلام خدمت دوستان عزیز ، من فقط یه جمله میگم و اونم اینکه من در یه جایی که بحث در مورد نماینده کاشمر اقای اسماعیل نیا بود شرکت داشتم خود دوستان کاشمری (ساکن کاشمر) اعلام کردند که اصلا اقای اسماعیل نیا براشون کاری نکرده و حتی به قیافه هم نمیشناسنشون….

 14. همشهری می‌گه:

  نماینده شهر قانون گذار است و ناظر بر آن نه مجری قانون چرا دوستان فرق قوه قانون گذاری را با مجریه اشتبا کردند برای کار فقط شورا که زیر نظر مجریه می باشند می توانند کار ی کنند یک نماینده قوانین کلان کشور را قانون گذاری می کند ….

 15. محمود می‌گه:

  دلسوز عزیز نمی دانم منظور شما از (شاید بنده حقیرغافلم و به لطف شما آگاه شوم خواهش میکنم) چیست ولی اگر حرف شما جدی است می گویم تا بدانید:
  ۱٫ آموزش و پرورش کوهسرخ با پیگیری های خباز و به صورت فرا قانونی از نمایندگی به اداره ارتقا پیدا کرد. من شما را نمی شناسم و تبعا نمی دانم چند سال دارید ولی اگر متولد ۶۵ با بالا هستید از دانش آموزان یا معلمان قدیمی بپرسید که چه تفاوتی بین نمایندگی سابق و اداره فعلی هست.
  ۲٫ ریوش در حالی از روستا به شهر ارتقا پیدا کرد که کمتر ار ۴۵۰۰ نفر جمعیت داشت و آن زمان این امری فراقانونی بود که با تلاش خباز نتیجه داد، البته ناگفته نماند که برخی بد مدیریتی های شهری بعدا آرزوی روستا بودن را برای مردم در پی داشت.
  ۳٫ پیگیری و آغاز پروژه گاز رسانی که متاسفانه پس از آغاز نمایندگی دکتر اسماعیل نیا بکلی متوقف شده است در دوران نمایندگی خباز بود.
  با این همه بنده سراغ پروژه هایی از قبیل سایت مهران (آریا) پست ۱۳۲ کیلو ولت و … نمی روم که سخن دراز می شود. همه اینها در حالی است که خباز هرگز در ۶ دوره کاندیداتوری خود در کوهسرخ رای اول را نداشته است و فقط یک بار دوم شده است. ولی آقای دکتر اسماعیل نیا در کوهسرخ صاحب رای اول بوده اند و تبعا وام دار مردم این دیار هستند.
  در باره خدمات حاج آقای بلوکیان هم صلاح بر این است که یک نفر از نزدیکان ایشان ارائه گزارش بدهند البته اگر مثل کسانی که با تلاش حاج احمد بلوکیان بطور فرا قانونی یکی از مهمترین پست های بخش را در اختیار داشت ولی حالا از حاج آقا بلوکیان فراری است نباشد.

  • دلسوز می‌گه:

   من تعجب می کنم همچی گفتی لیست که من گفتم حد اقل شانزده مورد خواهی گفت سالی یکی چون شما از اسماعیل نیا که یکسال از عمر نمایندگی اش می گذرد شما چند خواسته مطرح کردی ولی این طور که معلومه هر چند سال یکبار یه قدمی برداشتند از استقلال آموزش و پرورش تا ارتقا به شهر و بعد گاز و پست ۱۳۲ و سایت ببین عزیزم آموزش و پرورش را قبول دارم ولی شهر را نه چون بخش کوهسرخ پس از بردسکن و در آستانه شهرستان شدن خلیل آباد باید یک شهر جدید در شهرستان کاشمر ایجاد میشد یعنی ما زمینه شهرستان شدن دیگران بودیم عزیز جان یه موقع سرمان منت نگذارن در مورد گاز صحبت نمیکنم چون روزه داریم خدای نکرده تهمت نشه چون حرفهای دیگری شنیدم از برخی منابع مستند در مورد سایت محمود چرا می خواهید مردم را فریب دهید سایت را مخابرات زد نه برای دلسوزی بلکه چون در آمد زا بود و توسعه ارتباطات از برنامه های اصلی نظام است مثل برق و پست ۱۳۲ که این موارد نماینده هم که نمی داشتیم دولتها انجام می دادند .
   بعد هم اگز مسلمانیم و شعارتدین میدهیم محمود آقا کسی که نماینده شد نباید بگه چون کم رای دادن پس منم کم براشون کارمی کنم .عزیز

 16. محمود می‌گه:

  دوست عزیز همشهری، شما نیز مانند من زیاد با قانون آشنا نیستی زیرا که اولا شورا ابدا نهادی اجرایی نیست و اصلا زیر نظر قوه مجریه نیست و بعضا فوق بر قوای دیگر است. دوما نه نماینده بلکه مجلس نمایندگان قوانین جزیی را تصویب می کنند که پس از تایید شورای نگهبان اجرایی می شود و قوانین کلی چیز دیگری است. سوما در همه دنیا عرف بر این است که نمایندگان مجالس با لابی گری و به بستان های سیاسی برای منطقه ای که نمایندگی آنرا بر عهده دارند امتیاز و تسهیلات عام المنفعه اخذ کند، اصولا این یک قانون نانوشته است در غیر این صورت مردم تمایلی برای انتخاب و حمایت از یک کاندیدا نخواهند داشت. اگر لازم بود شما به من اطلاع بده تا مستندات مباحث را نیز برایتان اعلام کنم. امیوارم همیشه موفق و منتقد و رفیق باشید.

 17. محمود می‌گه:

  دلسوز عزیز سلام همانطور که گفتم اگر می خواستم بگویم (که حتما بیش از ۳۲ مورد هم بود)حرف خیلی دراز می شد و اگر شما احساس می کنید لازم است بدانید لطفا با من تماس حضوری یا تلفنی داشته باشید. خباز در هیچ یک از دوره های کاندیداتوری اش هیچ قولی نداده است که عمل نکند اگر قولی داده و عمل نشده لطفا بصورت مستند بگویید تا من نیز بدانم ولی آقای دکتر اسماعیل نیا برخی مسائل را هم در جلسات خانگی و هم در سخنرانی های عمومی عینا قول داده اند که بنده می توانم مستند به حضور شما برسانم. اولا ریوش سال ۷۹ شهر شد و خلیل آباد سال ۸۲ شهرستان شد. دوما با نگاهی به قانون تقسیمات کشوری متوجه می شویم که اصلا هیچ الزامی برای وجود ۲ شهر در یک شهرستان نیست همانطور که اگر الان کوهسرخ شهرستان شود با یک شهر شهرستان می شود و این فقط یک نکته انحرافی برای عوام است. در باره گاز شما لطف کنید و مستندات خود را ارائه دهید گناهش به گردن من. مگر گاز برای شرکت گاز منافع ندارد که مخابرات برای منافع خود سایت بزند ولی شرکت گاز گازرسانی نکند؟ آیا برنامه توسعه ای نظام شامل گاز، آسفالت روستا ها یا تعویض شبکه آبرسانی روستا ها و یا برق رسانی به بعضی مناطق دیگر کشور نمی شود که نمایندگان آنجا ها نتوانسته اند این امتیازات را بگیرند و نماینده سابق ما بهره برداری کرده است؟ با این حرف شما هر خدمتی که در دوره نماینگی دکتر اسماعیل نیا صورت بگیرد نیز ربطی به ایشان ندارد و خواه یا ناخواه دولت انجام می دهد.
  از همه اینها گذشته شما چرا علاقه دارید همه کار ها را به دین و اسلام و اینجور چیزا ربط بدهید بگذارید هر کس دینش برای خودش باشد و خدمتش برای خلق مگر جا هایی که اسلام ندارند خدمت صورت نمی گیرد؟ اگر اینطور پیش برود بحث فقهی میشود نه سیاسی!!!

  • دلسوز می‌گه:

   چرا این جمله از کیست که فرمود ( اول دوره چهارم خباز) کاشمر یک فرزند ناداماد دارد که باید داماد شود و آن کوهسرخ است که در این دوره باید شهرستان شود . بیش از ده سال قبل در دهه های محرم مکرر خباز از گازصحبت فرمود . اگر به فرموده شما این قانون نانوشته که نماینده می تواند از مسئولین اجرایی امتیاز برای حوزه انتخابیه اش بگیرد پس سوال کلی را جواب بده که علت عقب ماندگی و نیامدن امکانات در طول سالیان بعد از انقلاب به کوهسرخ و در مقابل دادن امکانات به بردسکن و خلیل آباد چیست چرا آنچه که خود هر روز مکرر به زبان و یاد می آورید که منطقه ما محروم است را به اسماعیل نیا نسبت میدهید کلی بگو و اعتراف به کم کاری مسئولین گذشته کن و سنگ آنها که کم کاری کرده اند را و گناه آنها را به گردن مگیر برادر من از اسماعیل نیا حمایت نمی کنم فقط می گویم باید صبر کرد ولی اگر عملش مانند گذشتگان باشد با او هم عقد اخوت نبسته ایم تازه من به او رای هم نداده ام
   پس شما به همان سیاستتان بپردازید و ما به عین دیانتمان محمود عزیز…….

 18. دلسوز می‌گه:

  در ضمن محمود عزیزنگفتی که آیاهر کس که کم رای بیاره آیا باید کم کار کنه اگه اینطوره با شما بحثی ندارم

 19. محمود می‌گه:

  ببینید دلسوز عزیز من اگر حرفی را به آقای دکتر اسماعیل نیا نسبت می دهم مطمئن باشید فیلم یا فایل صوتی آنرا در دسترس دارم و می توانم به هر کس بخواهد ارائه دهم البته همیشه باید به جملات پیش و پس آن نیز توجه کرد.شما نیز لطف کنید و سند خودتان را برای این حرف های خباز ارائه بفرمایید البته با جملات قبلی و بعدی در مورد گاز هم همینطور اگر بنا به این جور رفرنس دادن باشد که من از آقای دکتر اسماعیل نیا زیاد دارم ولی سند محکمه پسند آن نیست که من یا شما بگوییم با گوش خود شنیدم یا فلان حاج آقا گفته یا… بلکه فیلم یا صوت شفاف در قانون مورد استناد قرار می گیرد. اگر خاطر شما باشد در انتخابات گذشته فیلمی از خباز منتشر شد که بر اساس قانون می توانست هر شخصی را رد صلاحیت کند ولی چون وجهه قانونی نداشت و نشان دهنده هدف خاصی نبود محلی از اعراب نداشت. در کل منظور این است که من، شما و هر شخص محترمی نباید به حرف های مقرضانه ای که پشت سر یک مسئول اعم از خباز یا آقای دکتر اسماعیل نیا یا حاج آقا بلوکیان گفته می شود ندانسته دامن بزنیم.
  بالا خره منطقه ویژگی های زیادی برای عقب ماندگی در اخذ تسهیلات داشته است که خود باب دیگر از بحث است ولی من اینها را به آقای دکتر اسماعیل نیا نسبت نمی دهم. حرف من وعده های تو خالی و احمدینژادیسم افراد است.